26maj2019

TOP 500

 boomerang-o-co-chodzi

O co chodzi?

Boomerang to spotkania z ludźmi nauki i biznesu, którzy opowiadają o swoich zawodowych doświadczeniach, firmach rozwijanych na bazie swoich pomysłów i instytucjach naukowo-badawczych, którymi są pracownikami lub z którymi współpracują. Spotkania są transmitowane na żywo do kilkunastu jednostek w całej Polsce jednocześnie: centrów transferu technologii, uczelni i instytutów naukowych. Pierwsza część spotkania jest zazwyczaj moderowana, natomiast druga pozostaje do dyspozycji uczestników - możecie pytać o co tylko chcecie - naszym gościom żadne pytanie nie straszne! 

Dla kogo? Po co miałbym/miałabym brać udział w spotkaniu?

Na spotkania Boomeranga zapraszamy wszystkich. Jest to okazja by spotkać i nawiązać kontakt z zarówno z doświadczonymi biznesmenami czy osobami zajmującymi się zawodowo transferem technologii ale i też tych, którzy jeszcze dopiero planują komercjalizację swojego pomysłu, studentów, pracowników naukowych. Nie zapomninajcie więc o wizytówkach!

 

Jak spotkania Boomeranga wyglądają w praktyce? Obejrzyj video relację z jednego ze spotkań na Politechnice Gdańskiej[ZOBACZ]

Boomerang na Politechnice Gdańskiej