23marzec2017

TOP 500

Top500 Innovators - Cambridge #2 (grupa 35.11)

Pełna lista uczestników jedenastej edycji programu TOP 500 INNOVATORS
  1. Łukasz Augustyniak, Politechnika Wrocławska, Wydział Infomatyki i Zarządzania, Katedra Inteligencji Obliczeniowej
  2. Agnieszka Baran, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  3. Grzegorz Basak, Katedra i Klinika Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych, Warszawski Uniwersytet Medyczny
  4. Monika Danielewska, Politechnika Wrocławska, Wydział Podstawowych Problemów Techniki, Katedra Inżynierii Biomedycznej
  5. Piotr Drączkowski, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Katedra i Zakład Syntezy i Technologii Chemicznej Środków Leczniczych
  6. Agnieszka Fornalczyk, Instytut Technologii Metali, Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, Politechnika Śląska
  7. Katarzyna Gaca, Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej
  8. Łukasz Garlak, Jagiellońskie Centrum Innowacji
  9. Piotr Golec, Pracownia Biologii Molekularnej IBB PAN
  10. Aleksandra Gruca, Politechnika Śląska, Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki, Instytut Informatyki
  11. Tomasz Hyla, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  12. Rafał Igielski, Uniwersytet Szczeciński, Wydział Biologii, Katedra Biotechnologii Roślin
  13. Mariusz Kaleta, Politechnika Warszawska, Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej
  14. Anna Kańtoch, Katedra Chorób Wewnętrznych i Gerontologii, Klinika Chorób Wewnętrznych i Geriatrii, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w Krakowie, Szpital Uniwersytecki w Krakowie
  15. Konrad Kowalczyk, AGH, Katedra Elektroniki
  16. Tomasz Kraszewski, Politechnika Śląska, Wydział Elektryczny, Instytut Elektrotechniki i Informatyki
  17. Marta Kuta, AkademiaGórniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Wydział Energetyki i Paliw
  18. Przemysław Łabuz, Uniwersytet Jagielloński, Wydział Chemii
  19. Małgorzata Lalicka, Politechnika Krakowska
  20. Jagoda Lazarek, Instytut Informatyki, Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej, Politechnika Łódzka
  21. Tomasz Magiera, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki
  22. Krzysztof Moraczewski, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  23. Justyna Możejko-Ciesielska, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Biologii i Biotechnologii, Katedra Mikrobiologii
  24. Paweł Nakielski, Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk
  25. Dorian Nowacki, Katedra Żywienia Człowieka, Wydział Nauk o Żywności, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  26. Magdalena Ornatowska , Biuro Miedzynarodowych Projektów Badawczych , Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  27. Alicja Ostrowska, Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  28. Władysław Papacz, Uniwersytet Zielonogórski, Instytut Budowy i Eksploatacji Maszyn
  29. Bernard Piechal, Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych
  30. Magdalena Rutkowska-Sowa, Politechnika Białostocka, Zespół ds. Ochrony Własności Intelektualnej; Uniwersytet w Białymstoku, Wydział Prawa, Katedra Prawa Własności Intelektualnej
  31. Krzysztof Tomaszewski, Katedra Anatomii, Wydział Lekarski, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w Krakowie
  32. Magdalena Topczewska, Politechnika Białostocka, Wydział Informatyki, Katedra Oprogramowania
  33. Anna Wójtowicz-Krawiec, Instytut Biotechnologii i Antybiotyków Zakład Bioinżynierii Warszawa
  34. Katarzyna Wybrańska, Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk
  35. Magdalena Zabochnicka-Świątek, Politechnika Częstochowska, Wydział Inżynierii Środowiska i Biotechnologii