14grudzień2017

TOP 500

Top500 Innovators - Stanford University (grupa 35.9)

Pełna lista uczestników dziewiątej edycji programu TOP 500 INNOVATORS
  1. Marek Aljewicz, Uniwersytet Warmisko-Mazurski w Olsztynie, Nauki o Żywności
  2. Hubert Dyba, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
  3. Andrzej Gajda, Główny Instytut Górnictwa, Zespół ds. Funduszy Europejskich
  4. Krzysztof Gawrysiak, Politechnika Warszawska, Centrum Transferu
  5. Krzysiek Grzymajło, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Wydział Medycyny Weterynaryjnej
  6. Krystian Gurba, Uniwersytet Jagielloński, Centrum Transferu Technologii CITTRU, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
  7. Joanna Helman, Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczny
  8. Joanna Jaworek-Korjakowska, AGH, Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej
  9. Katarzyna Kazimierska-Drobny, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Wydział Matematyki, Techniki i Fizyki
  10. Kamila Kollbek, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii
  11. Anna Kornakiewicz, Warszawski Uniwersytet Medyczny/Wojskowy Instytut Medyczny,
  12. Joanna Krupa, UJK Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Wydział Matematyczno-Przyrodniczy
  13. Urszula Libal, Politechnika Wrocławska, Wydział Elektroniki
  14. Barbara Łysoń-Sypień, AGH, Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji
  15. Piotr Mamcarz, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Wydział Nauk Społecznych, Dział Obsługi Badań i Rozwoju Uniwersytetu
  16. Michał Marszałł, Colegium Medicum UMK, Wydział Farmaceutyczny
  17. Marek Młodkowski, Uniwersytet Adama Mickieiwcza, Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
  18. Andrzej Mogielnicki, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Wydział Farmaceutyczny
  19. Karolina Maria Nowak, Warszawski Uniwersytet Medyczny/ Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Farmaceutyczny
  20. Piotr Nyga, WAT, Instytut Optoelektroniki
  21. Tomasz Owerko, AGH, WGGiIŚ AGH
  22. Remigiusz Panicz, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Wydział Nauk o Zywności i Rybactwa
  23. Andrzej Polańczyk, Politechnika Łódzka, Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska
  24. Marcin Sieńczyk, Politechnika Wrocławska, Wydział Chemiczny
  25. Mariusz Skwarczyński, Politechnika Lubelska, Wydział Inżynirerii Środowiska
  26. Tomasz Stachowiak, Politechnika Częstochowska, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki
  27. Aneta Tor-Świątek, Politechnika Lubelska, Wydział Mechaniczny
  28. Dorota Wilk-Kołodziejczyk, AGH, Wydział Inżnierii Metali i Informatyki Przemysłowej
  29. Mateusz Wirwicki, Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy w Bydgoszczy, Wydział Inżynierii Mechanicznej
  30. Katarzyna Wlaź, Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM, Zespół Inwestycji Kapitałowych i Dział Transferu Technologii
  31. Anna Wójcicka, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Wydział Matematyczno Fuzyczno Techniczny
  32. Katarzyna Zacharczuk, NIZP-PZH, Zakład Bakteriologii
  33. Marcin Zbieć, WULS-SGGW, Technologia Drewna
  34. Marek Zdaniewicz, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Wydział Technologii Żywności
  35. Agata Żak, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii, Wydział Nauk Ekonomicznych