Katowice Service Jam 2015 27.02 - 1.03.2015r.

Fundacja na rzecz Inteligentnego Rozwoju, spółka celowa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach SPIN-US Sp. z o.o. oraz firma SWIFT zapraszają na Katowice Service Jam 2015 w danich 27 lutego do niedzieli 1 marca 2015 r. na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

W ciągu zaledwie 48 godzin, zróżnicowane grono przyjaciół, jak i nieznajomych, będzie miało okazję zaprojektować nową usługę i przedstawić ją reszcie świata. Podczas Katowice Service Jam 2015 będzie można wypróbować metody pracy skupiające się na potrzebach przyszłych klientów, wypracować prototypy rozwiązań i poznać świetnych ludzi.

Wydarzenie jest częścią globalnego zjawiska Global Service Jam, czyli dorocznego spotkania osób zainteresowanych tworzeniem usług zgodnie z podejściem opartym na myśleniu projektowym (Design Thinking). Wydarzenia w ramach Global Service Jam organizowane są na arenie międzynarodowej w ten sam weekend. Wszystkie mają ten same wyjściowy temat i lokalne wyniki prac są publikowane na centralnej platformie.

Aby dołączyć do grona innowacyjnych osób, które chcą zmieniać świat, wystarczyzarejestrować się na stronie organizatora.